اصلی ترین خواص سنگ فیروزه

نویسنده: دسته: مقالات تاریخ: Sunday, November 11, 2018 نظر: 0 بازدید: 203

خواص اصلی سنگ فیروزه اصلی /انرژی عجیب چاکراهای بدن

 از مهم ترین خواص میتوان به تحریک وراه اندازی نیروها و چاکراهای انسان ها، آرامش دادن ، بیدار شدن نیروهای درونی افراد، درمان انواع بیماری های معده همچون : زخم ، ورم ، درد و…، درمان انواع سر درد ، میگرن ، دردهای عضلانی و استخوانی ،جهت درمان یبوست و..، اشاره کرد که تمام اینها خواص شفابخش سنگ فیروزه هستند،در ادامه با ما همراه باشید.

آیا فیروزه انرژی بخش است؟

دلیل اصلی استفاده مردم از سنگ فیروزه در انگشتر و ظروف فیروزه تحریک چاکراه های انسان است که از آن عامل اصلی انرژی بدن و انگیزش انسان برای دستیابی به آمال و آرزوهای هر فرد است.

جالب‌ است‌ بدانید در گذشته‌ اعتقاد بر این‌ بود كه‌ هر كه‌ با خود فیروزه‌ داشته‌ باشد بر دیگران‌ پیروز خواهد شد؛ بر این‌ اساس‌نام‌ اصلی‌ این‌ سنگ‌ پیروزه‌ بوده‌ و بعدها به‌ فیروزه‌ تبدیل‌ شده‌ است.

استفاده از خواص درمانی فیروزه قدمت طولانی دارد. فیروزه برای آرام کردن بیماران عصبی مؤثر می افتد و اضطراب را از بیماران دور می کند.  

خواص فیروزه و خواص سنگ فیروزه نگاه به فیروزه چشم را تقویت کرده و استفاده از سرمه آن و همچنین گذاشتن آن بر روی چشم ها برای تقویت چشم و درمان بیماری های چشمی مفید است.   گذاشتن فیروزه بر روی چاکرای گلو برای درمان گلو درد، تقویت تارهای صورتی و درمانی بیماری های ریوی و تنفسی مؤثر می نماید.   فیروزه قلب را تقویت می کرده و سعه صدر می دهد. این سنگ، افسردگی های روحی و روانی را نیز درمان می کند.

  سنگ فیروزه، سنگ صلح و آرامش است و قدرت عشق و دوستی، صداقت، عقل و حکمت را فزونی می بخشد. فیروزه مظهر خوش یمنی، آرامش و محافظت در برابر نیروهای منفی است.  

سعی کنیدجهت استفاده از فیروزه برای تزیین یا استفاده از ظروف فیروزه کوب از اصالت سنگ فیروزه مطلع باشید.

نظرات

نظر دهید

* فیلد های ضروری

کپچا